Hakkımızda

Tekstil sektöründeki yolculuğumuz beş kuşak öncesinden başlamaktadır, zamanla farklı ürünlerin imalatı yapılmış ve en sonunda bugün jakarlı dokumayla devam etmektedir. 1985 yılında etiket üretimine yönelip günümüze kadar birçok farklı dokuma tekstil ürünlerini bünyemize katarak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Seçin Etiket olarak müşterilerimizin taleplerine en kaliteli cevabı sunduğumuz ürünlerimizle veriyoruz. Bizden talep edilen kaliteyi sağlamak için gereken teknolojik yatırımlarımızı aksatmadan devam ettiriyor ve dokuma alanındaki tecrübemizle birlikte istenilen en zorlu isteklerin üstesinden kolaylıkla geliyoruz.

Seri üretimdeki verimliliğe çok önem veriyoruz ve bunun için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Verimi sağlayabilmek için öncelikle her işte randımanı yakalayabilmek gerekir. Geniş makinalarımız sayesinde birim zamanda daha fazla üretim kapasitesine sahibiz ve tecrübeli kadromuz sayesinde üretim kapasitemizi %100 verimlilikle kullanıyoruz. Böylelikle maliyetler düşük kalıyor ve müşterilerimizin memnuniyetini artırıyoruz.

Seçin Etiket olarak sürdürülebilir olmayı her zaman ilke edindik. Bunu da makine parkurumuzu yenileyerek ve aynı zamanda birlikte çalıştığımız ekibimizi de büyüterek sağladık. Bunları başarmamız sayesinde sektörde köklü firmalardan biri haline geldik.

Üretimde ve hizmette; mükemmelliği, kaliteyi, müşteri güvenini ve sürdürülebilirliği ilke edinen firmamız sahip olduğu müşteri ilişkileri ve yatırımları sayesinde bugüne kadar binlerce müşteriye hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Textil şirketimiz jacquard dokuma ve etiket üretiminde uzmanlaşmıştır, müşteri memnuniyetini teknolojik yatırımlar ve verimli üretim yöntemleri aracılığıyla öncelik verir, sürdürülebilirlik konusunda önem verir ve 1000'den fazla müşteriye hizmet ederken mükemmeliyet, kalite, güven ve sürdürülebilirlik üzerinde odaklanır.

İletişim Bilgileri


Adres:
Yakuplu Mahallesi, Haramidere Sanayi Sitesi Pırlanta Sokak, E Blok, No:213/32 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon: (0212) 578 26 41
E-Mail: info@secinetiket.com
© 2022 Seçin Etiket Tüm Hakları Sakldır.

Seo Danışmanlığı

Şeffaf ekstrafor

Tekstil Aksesuar

İstanbul Araç Kiralama

Baskı folyosu

İstanbul ferforje ve demir yapımı

Seo Ajansı