Dokuma Kravat

Dokuma KravatKravat, takım elbisenin vazgeçilmez bir aksesuarıdır. Dokuma kravat bizim için ikinci ana ürün diyebileceğimiz bir üründür. Yıllardan beri süre gelen kravat imalatındaki tecrübemiz sayesinde hem tasarım olarak hem de teknik olarak sizin taleplerinizle dokuma teknolojisinin yapabileceklerini bir araya getiriyoruz. 
 

İster düz ister çizgili, isterse dağınık motifli tasarımları kurumsal renklerinizle uyumlu bir şekilde logonuz ile birlikte dokuyoruz. Tasarım anlamında size fikir sağlaması açısından size farklı tasarımlar oluşturup beğeninize sunuyoruz. İsteğe bağlı olarak da kravatınızın kapak astarı kısmını da özel bir tasarım ile eşsiz bir değer katıyoruz. 


Kravat dikiminde sizin isteğinize bağlı olarak makine dikimi veya el dikimi seçenekleri mevcuttur. Dikimini tamamlayıp tek tek ambalajlı şekilde ve hatta istenirse karton etiketi de takılıp mağazanızda rafa koymaya hazır bir şekilde size sunuyoruz.

 

ÇOCUK KRAVATI
Özelikle ilkokullarda tercih edilen çocuk kravatları küçük ebatlı ve hazır bağlanmış kravatlardır. İster lastikli isterse şerit kumaşın ucundaki cırt veya kopça sayesinde takmasını kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Güvenlik açısından bu kravatlar hazır bağlanmış, takması ve çıkarması kolay olması gerekmektedir. 


KOPÇALI KRAVAT 
Özel güvelik şirketlerinin tercihi olan kopçalı kravatlar takması ve çıkarması çok kolay olduğundan güvelik sektöründe çalışan personellerine karşı risk oluşturmaması açısından tercihi ettiği bir üründür. Hazır bağlanmış şekilde sizlere sunulur ve gömleğin yaka birleşme noktasından kopça sistemiyle takılması mümkündür.

 

Textil şirketimiz jacquard dokuma ve etiket üretiminde uzmanlaşmıştır, müşteri memnuniyetini teknolojik yatırımlar ve verimli üretim yöntemleri aracılığıyla öncelik verir, sürdürülebilirlik konusunda önem verir ve 1000'den fazla müşteriye hizmet ederken mükemmeliyet, kalite, güven ve sürdürülebilirlik üzerinde odaklanır.

İletişim Bilgileri


Adres:
Yakuplu Mahallesi, Haramidere Sanayi Sitesi Pırlanta Sokak, E Blok, No:213/32 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon: (0212) 578 26 41
E-Mail: info@secinetiket.com
© 2022 Seçin Etiket Tüm Hakları Sakldır.

Seo Danışmanlığı

Şeffaf ekstrafor

Tekstil Aksesuar

İstanbul Araç Kiralama

Baskı folyosu

İstanbul ferforje ve demir yapımı

Seo Ajansı