Dokuma Ayakkabı Kumaşı

Dokuma Ayakkabı KumaşıAyakkabı sektöründe genellikle kullanılan örme triko kumaşların görsel oluşturma kapasitesi jakarlı dokuma kumaşlara göre yetersiz kalmaktadır. Jakarlı dokuma sayesinde saya kumaşının üzerine markanızın logosu dahil her türlü istenilen tasarımı oluşturmamız mümkündür.

 

Markanın logosuyla birlikte istenilen motif ve desenlerle talep edildiği gibi ayakkabı kumaşını üretiyoruz. Her markanın kullandığı ayakkabı kalıpları farklılık gösterebileceği kalıpları sizden gelecek bilgiye göre oluşturuyoruz ya da bünyemizdeki kalıplardan size sunum yapıyoruz. Tasarım ve renkler veya varyantlar belirlendiğinde üretime başlıyoruz. Dokuması biten kumaşların arkasına tela uygulayıp kalıplara göre lazerli kesim sistemimizde kesip ayakkabı imalatına hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

 

SEÇİN’ in dokuma konusundaki tecrübesiyle ayakkabının kimliğini öne çıkaran tasarımını bütün detayları ile birlikte kumaş halinde üretip ayakkabı üreticilerinin işini kolaylaştırarak zamandan ve maliyetten tasarruf yapmasını sağlamaktayız.

Textil şirketimiz jacquard dokuma ve etiket üretiminde uzmanlaşmıştır, müşteri memnuniyetini teknolojik yatırımlar ve verimli üretim yöntemleri aracılığıyla öncelik verir, sürdürülebilirlik konusunda önem verir ve 1000'den fazla müşteriye hizmet ederken mükemmeliyet, kalite, güven ve sürdürülebilirlik üzerinde odaklanır.

İletişim Bilgileri


Adres:
Yakuplu Mahallesi, Haramidere Sanayi Sitesi Pırlanta Sokak, E Blok, No:213/32 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon: (0212) 578 26 41
E-Mail: info@secinetiket.com
© 2022 Seçin Etiket Tüm Hakları Sakldır.

Seo Danışmanlığı

Şeffaf ekstrafor

Tekstil Aksesuar

İstanbul Araç Kiralama

Baskı folyosu

İstanbul ferforje ve demir yapımı

Seo Ajansı