Dokuma Şerit

Dokuma ŞeritŞerit, genellikle giysilerin farklı kısımlarında kullanılarak ürünün görselliğini artırmak amacıyla kullanılan bir üründür. Tekstilde en çok kullanılan malzemelerden olup hazır giyim sektöründe vazgeçilmez bir üründür. Gömlek aksesuarından eşofmana kadar birçok farklı üründe kullanılmaktadır.

 

Dokuma şeritlerinizi, Seçin Etiket olarak makine parkurumuzda en düşük 6mm eninde bütün ebatları ve sonsuz boy olarak üretebilmekteyiz. İsteğe bağlı olarak şeritlerin kenarlarından katlama yapılması da mümkündür. Aynı zamanda şeritlerinizi sim iplik ile dokuyup görselliğini artırmak mümkündür. Şeridin giyside kullanılacağı yere göre dokuma sonrasındaki işlemlerden geçip rulo olarak teslim edilmektedir

Textil şirketimiz jacquard dokuma ve etiket üretiminde uzmanlaşmıştır, müşteri memnuniyetini teknolojik yatırımlar ve verimli üretim yöntemleri aracılığıyla öncelik verir, sürdürülebilirlik konusunda önem verir ve 1000'den fazla müşteriye hizmet ederken mükemmeliyet, kalite, güven ve sürdürülebilirlik üzerinde odaklanır.

İletişim Bilgileri


Adres:
Yakuplu Mahallesi, Haramidere Sanayi Sitesi Pırlanta Sokak, E Blok, No:213/32 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon: (0212) 578 26 41
E-Mail: info@secinetiket.com
© 2022 Seçin Etiket Tüm Hakları Sakldır.

Seo Danışmanlığı

Şeffaf ekstrafor

Tekstil Aksesuar

İstanbul Araç Kiralama

Baskı folyosu

İstanbul ferforje ve demir yapımı

Seo Ajansı