Ürün Görselleri
Tümünü Gör

Tags
  • Dokuma
  • Etiket
  • Beden Etiketi
  • Kumaş Etiket
  • Tekstil
  • Bez Etiket
  • İmalat
  • Tektil Etiket
  • Dokuma Etiket

Dokuma Etiket

Dokuma EtiketEtiket her ürünün vazgeçilmez bir aksesuarıdır. Markanızın değerini öne çıkarmanın en güzel yoludur. Ürününüzün değerine değer katan ve diğer markalardan farklı kılan temel öğelerdendir.

 

Tekstil sektöründe birçok farklı üründe dokuma etiket kullanılmaktadır. Büyük markaların dokuma etiketi tercih etme sebebi ise markanın ve ürünün kalıcılığını göstermek istemeleridir. Dokuma etikette zamanla etiketin silinme gibi bir durum yaşanmamasıdır.

 

Biz de SEÇİN ETİKET olarak 40 yıldan uzun süre boyunca ürünlerinize hak ettiği değeri vermenin gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu alandaki tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılama yeteneğine sahibiz.

 

Etiketin üretimi; çözgü ve farklı renklerdeki atkı ipliklerinin birlikte jakarlı dokuma makinasının kattığı harmoniyle birlikte istenilen ebatlarda kesimi ve ardından katlama makinesinde katlanmasıyla oluşmaktadır. Bütün etiket kesim ve katlama çeşitleri (Sıcak Kesim, Orta Katlama, Kenar Katlama, Kelebek Katlama) bünyemizde mevcuttur ve ayrıca teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde Ultrasonik (Ses Dalgaları) kesim sistemiyle kesilen etiketlerinizin kenarları tamamen olması gereken pürüzsüzlüğü sağlanmaktadır.

 

SEÇİN ETİKET bünyesindeki makine parkurunda 0,7 cm enden 82 cm ene kadar bütün ebatlarda ve 12 farklı renk kapasitesiyle müşterilerimizden gelebilecek farklı ve zorlu olabilecek çalışmalara karşılık verebilme kapasite ve donanıma sahibiz.

 

Marka Etiketi ve Aksesuarı

Beden Etiketi

Yıkama Talimatı

 

SICAK KESİM

ORTA KATLAMA

KENAR KATLAMA

KELEBEK KATLAMA

 

Textil şirketimiz jacquard dokuma ve etiket üretiminde uzmanlaşmıştır, müşteri memnuniyetini teknolojik yatırımlar ve verimli üretim yöntemleri aracılığıyla öncelik verir, sürdürülebilirlik konusunda önem verir ve 1000'den fazla müşteriye hizmet ederken mükemmeliyet, kalite, güven ve sürdürülebilirlik üzerinde odaklanır.

İletişim Bilgileri


Adres:
Yakuplu Mahallesi, Haramidere Sanayi Sitesi Pırlanta Sokak, E Blok, No:213/32 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon: (0212) 578 26 41
E-Mail: info@secinetiket.com
© 2022 Seçin Etiket Tüm Hakları Sakldır.

Seo Danışmanlığı

Şeffaf ekstrafor

Tekstil Aksesuar

İstanbul Araç Kiralama

Baskı folyosu

İstanbul ferforje ve demir yapımı

Seo Ajansı